מה זה כסא גיימינג ?

כסאות גיימינג הם כסאות מחשב שמעוצבים בהשראת מושב מרוצים לרכב ומתוכננים במיוחד לשימוש במהלך סשנים ארוכים של משחק או ישיבה מול מחשב.

היחודיות של כסא גיימינג:

לכיסאות הגיימינג יש גב גבוה לתמיכה מלאה בגב עד לראש ויכולות כוונון מתקדמות לידיות ולגב המושב.

כיסאות הגיימינג גם מגיעים במגוון רחב של עיצובים וצבעים, מה שהופך אותם לאטרקטיביים לקהל הגיימרים.

למרות שבמקור כיסאות הגיימינג נועדו לשימוש לגיימרים, הם מתאימים מאוד גם לשימוש משרדי. בסביבה העסקית רבים המנהלים ואנשי ה IT שמעדיפים כיסאות גיימינג אל מול כיסאות המשרד הרגילים.

מה ההבדל בין כסאות גיימינג לכסאות משרד רגילים ?

כיסאות משרדיים הם הכיסאות שאנו רגילים לראות בבתים ובמשרדים. לרוב כיסאות אלו מגיעים בצבעים נטרליים ולהם גב נמוך בהשוואה לגב הגבוה בכיסאות הגיימינג.

היתרון המרכזי בכסאות המשרד הרגילים מתבטא במחירם הנמוך יחסית (למרות שכיסאות משרדיים איכותיים יכולים להגיע למחירים יקרים מאוד).

בטווח המחירים הנמוך הכיסא המשרדי לא יציע הרבה אפשרויות כוונון ואיכות חומרים נמוכה והישיבה עליו תתחיל להיות לא נוחה כבר אחרי שעתיים שלוש של ישיבה.

המונח כיסא לגיימרים או כסאות גיימינג משמש על מנת למתג את הכיסאות לקהל היעד של משתמשים שצריכים כיסא שיהיה שימושי לישיבה ממושכת מול המחשב לסשנים ארוכים.

כיסא משרדי רגיל בדרך כלל לא יספק את הנוחות הרצויה.

לכן, אם אתה גיימר או מבלה שעות רבות בישיבה מול המחשב ומעוניין לשפר את האספקט החשוב ביותר בפינת המחשב שלך, כסא גיימינג איכותי יהיה שדרוג מעולה עבורך.

חברת DXRACER היא החברה המקצועית והמובילה בעולם בתחום כסאות הגיימינג, לצפיה בקטלוג כיסאות הגיימינג של DXRACER לחץ כאן.

כסא איכותי הוא תמיד השקעה חכמה ובמיוחד אם אתה מבלה זמן רב בישיבה. לא משנה אם מדובר בכיסא "גיימינג" או בכיסא רגיל וארגונומי, כל עוד ומדובר בכיסא איכותי ממותג שאפשר לסמוך עליו בנוגע לאיכות ולאחריות בהמשך.